Mezinárodní UI

1O institutu

Centrála Upledger institut international sídlící v Palm Beach Gardends na Floridě v USA je zdravotní a výzkumné centrum, které rychle získává mezinárodní ohlas pro své komplexní vzdělávací programy, moderní léčebné metody a unikátní iniciativy na poli aktivní pomoci (programy pro potřebné).

Vzdělávací programy

Již přes 90.000 terapeutů bylo vyškoleno prostřednictvím mezinárodních poboček (satelitů) Upledger institutu. Díky novým terapeutickým programům jejich počet přibývá, stejně tak počet ošetřených pacientů.

Klinické aplikace

Upledger klinika na Floridě v USA poskytuje intenzivní péči pro pacinety s onemocněním mozku a míchy jako je např. autismus či traumatická poranění míchy.

Charitativní iniciativy

Oblast charitativní pomoci zahrnuje:

  • Posttraumatický stresový syndrom u veteránů z války ve Vietnamu
  • Dětská péče
  • Ruth M. Smith terapeutický program s delfíny
  • Odkaz pro pozůstalé z 11. září.

Historie

2Objevení pulsu uvnitř durálního vaku Dr. Johnem E. Upledgerem bylo základním a zlomovým objevem pro další vývoj Kraniosakrální terapie.

Od roku 1975 do roku 1983 byl Dr. Upledger profesorem biomechaniky na Fakultě osteopatické medicíny v rámci Michiganské státní univerzity. V době své profesní kariéry vedl tým anatomů, fyziologů, biofyziků a bioinženýrů, kteří pracovali na klinickém výzkumu, který později zformoval základy Kraniosakrální terapie.

V roce 1985 po letech výzkumu založil Dr. Upledger mezinárodní Upledger institut, který vzdělává lidi z celého světa na poli Kraniosakrální terapie. V dnešní době je to velmi respektovaná instituce, která vyškolila více než 90 tisíc uchazečů.

V témže roce Dr. Upledger založil kliniku, která poskytuje každodenní péči pro nemocné, stejně tak se podílí na výzkumu Kraniosakrální techniky v praxi.

Vzdělávací programy

3Mezinárodní UI nabízí velké množství terapeutických programů. Studenti si mohou vybrat z klasických kurzů Kraniosakrální terapie, stejně tak z dalších modalit např. pediatrických či terapeutické programy s delfíny.

Fakulta UI

Lékaři, fyzioterapeuté, psychoteraputi, osteopati, chiropraktici a další zdravotnické profese tvoří tým lektorů mezinárodního UI. Každý z nich byl vybrán pro své akademické a profesní úspěchy, stejně tak díky svým postgraduálním dovednostem na poli Kraniosakrální terapie a dalších modalit. Nejlepší studenti jsou dále vybírání do řad tzv. asistentů během výuky, a nebo vedoucích studijních klinických skupin.  

Chcete dostávat E-mailem novinky od Upledger Institute International – přihlaste se.

Vyhledávání terapeutů


 
Město
 
Pohlaví

Nejbližší kurz

Kraniosakrální technika I. v Praze

Od 12. 06. 2024
Do 16. 06. 2024

Aktuální kurzy

Aktuální kurzy

NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. - výuka online
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. - výuka online
NENAPLÁNOVÁNO
Studijní skupina (SG) Upledger institutu
Kraniosakrální technika I. v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika I. v Bratislavě
NENAPLÁNOVÁNO
Kraniosakrální technika II. v Praze
SomatoEmocionální uvolnění I. v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
KST pro kraniální nervy 1 (CSCN1) v Praze
NENAPLÁNOVÁNO
Listening 1 - Diagnostický kurz v PRAZE
Základní výcvik KST
NENAPLÁNOVÁNO
Zkouška UI KST

Mgr. Helena Toušková

Kudrnova 95/22 Tel.: +420 604 761 454
150 00 Praha 5 - Motol E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IČ: 70097330 - Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 20. sprna 2001

Web vytvořil Lukáš Rolínek NETOVKY.info